سرخط خبرها
خانه / mohem / تساوی تراکتور سازی مقابل استقلال در اولین حضور امیر قلعه نوعی

تساوی تراکتور سازی مقابل استقلال در اولین حضور امیر قلعه نوعی

ورزش مشکین – جدال حساس تیم های تراکتورسازی و استقلال که از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه ۲۲ آذر در ورزشگاه یادگار امام آغاز شد با تساوی به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال تراکتورسازی از سری رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر با سرمربی جدید خود امیرقلعه نویی امروز با انگیزه های مضاعف میزبان استقلال تهران بود و پس از نود دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت داد.

محسن قهرمانی در روزی که از داوری خداحافظی کرد قضاوت این مسابقه بدون گل را به عهده داشت و به هیچ بازیکنی کارت زرد و قرمز نشان نداد.

گزارش بازی:

تراکتورسازان استقبال خوبی از بازی نکردند و ۵ هزار تماشاگر این تیم در یادگار امام حضور دارند. ۵۰ نفر از طرفداران استقلال هم به ورزشگاه رفته اند.

* دقیقه ۹ اولین موقعیت جدی بازی ایجاد شد و پاس قرمزپوشان به دهانه دروازه را عمران زاده با ضربه ای خطرناک راهی کرنر کرد.

* دقیقه ۱۹ دومین خطر هم روی دروازه رحمتی اتفاق افتاد که ضربه کاشته خالد شفیعی با فاصله کم از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۲۳ امید ابراهیمی حملات تراکتورسازی را با یک شوت سنگین جواب داد که ضربه اش از فاصله یک متری روی تیر افقی به بیرون رفت.

* دقیقه ۲۵ آگوستو سزار روی ضدحمله تک به تک شد که ضربه اش از زاویه بسته را رحمتی راحت به کرنر فرستاد.

* دقیقه ۳۰ حمله همه جانبه تراکتوری ها این بار به یک شوت از پشت محوطه منتهی شد که با برخورد به عمران زاده راه به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۳۵ خسرو حیدری در موقعیتی عجیب در محوطه جریمه تراکتور دیده شد و ضربه سرش روی سانتز ابراهیمی به اوت رفت.

* دقیقه ۳۶ دو موقعیت گل مسلم پیاپی برای استقلال، توپ اولی را برهانی در شرایط تک به تک به بدن اخباری کوبید و در ادامه شوت جابر انصاری ار کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۳۷ بلافاصله شاهین ثاقبی با یک شوت جواب حمله استقلال را داد که ضربه اش نزدیک به دروازه نبود.

* دقیقه ۴۳ بهترین موقعیت برای استقلال به دست آمد که محسن کریمی تک به تک را خراب کرد و توپ را به آسمان زد.

* دقیقه ۴۵ یک دقیقه وقت تلف شده هم ثمری نداشت و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. محسن قهرمانی در این نیمه به بازیکنی کارت زرد یا قرمز نداد.

* دو تیم بدون تعویض نیمه دوم را آغاز کردند.
۲۰۱۵۱۲۱۳_۱۵۱۶۴۰

* دقیقه ۵۵ سجاد شهباززاده به جای محسن کریمی مصدوم وارد بازی شد.

* دقیقه ۵۶ شوت سرضرب بختیار رحمانی را رحمتی با جایگیری خوب خود گرفت.

* دقیقه ۶۰ مهرداد بایرامی به جای بختیار رحمانی برای تراکتورسازی به میدان آمد. تعویض بعدی ورود فردین عابدینی به جای شاهین شاقبی بود.

* دقیقه ۶۳ بازی به جز تعویض چیز خاصی ندارد و در ادامه مظلومی رمضانی را به جای آرش برهانی به میدان فرستاد.

* دقیقه ۶۵ در مهم ترین موقعیت بازی کاردوسو با ضربه سر فوق العاده توپ را راهی دروازه کرد که رحمتی با یک واکنش استثنایی دیگر و نوک انگشتانش توپ را به کرنر فرستاد.

* دقیقه ۶۶ کاردوسو در میانه میدان به هوا پرید و با سر روی زمین فرود آمد و به شدت مصدوم شده و همه را نگران کرد. با خروج کاردوسو میرهانی هاشمی به جایش وارد بازی شد. کاردوسو با آمبولانس از ورزشگاه خارج شد.

* دقیقه ۷۰ تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه ۷ هزار نفر اعلام شد.

* دقیقه ۷۸ توپ روی حمله همه جانبه و پرتعداد تراکتورسازی در نهایت به آگوستو سزار رسید که ضربه اش از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

* دقیقه ۸۷ حرکت زیبای خسرو حیدری از راست با جا گذاشتن یکی دو بازیکن به پشت محوطه جریمه رسید و پاس رو به جلویش با برخورد به سینه بازیکن زمین افتاده تراکتورسازی به کرنر رفت.

* دقیقه ۹۰ چهار دقیقه وقت تلف شده اعلام شد. استقلال دقایق پایانی را با حملات پردامنه برای رسیدن به گل برتری پیگیری کرد اما موفق به عبور از سد دفاع تراکتورسازی نشد و بازی در شرایطی عجیب با تساوی بدون گل به پایان رسید. در آخرین مسابقه محسن قهرمانی به عنوان داور هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و هیچ کارت زرد و قرمزی ثبت نشد!

* این اولین تساوی بدون گل تیم پرویز مظلومی در لیگ پانزدهم بود و آبی پوشان با این یک امتیاز ۲۷ امتیازی شدند و برای حفظ صدر جدول باید منتظر مسابقه فردای استقلال خوزستان باشند. تراکتورسازی هم با این تساوی ۱۹ امتیازی شد و جای پرسپولیس را در رده هشتم گرفت.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، کارلوس کاردوسو(میرهانی هاشمی دقیقه ۶۶)، سعید آقایی، سینا عشوری، محمد ایران پوریان، آگوستو سزار، بختیار رحمانی(مهرداد بایرامی دقیقه ۶۰)، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان و شاهین ثاقبی(فردین عابدینی دقیقه ۶۱).

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، هرایر مگویان، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، محسن کریمی(سجاد شهباززاده دقیقه ۵۵)، جابر انصاری، میلاد فخرالدینی و آرش برهانی(علیرضا رمضانی دقیقه ۶۳).

درباره ی ورزش مشکین

همچنین ببینید

photo_2017-02-05_03-09-00

مسابقه تنیس روی میز بمناسبت دهه مبارک فجر

مسابقه تنیس روی میز بمناسبت دهه مبارک فجر ورزش مشکین – به مناسبت ایام الله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *