سرخط خبرها
خانه / mohem / تیم فوتسال افشار پلاست مشکین شهر با کارنامه خوبی از مسابقات فوتسال کشوری برگشت

تیم فوتسال افشار پلاست مشکین شهر با کارنامه خوبی از مسابقات فوتسال کشوری برگشت

ورزش مشکین – تیم فوتسال جوانان افشار پلاست مشکین شهر که به همراه تیم پدر خوب اردبیل به عنوان نماینده استان اردبیل در مسابقات جوانان کشوری در شهر خوی شرکت کرده بود با کارنامه درخشانی از مسابقات خداحافظی نمود.

photo_2016-08-21_19-43-12

تیم افشار پلاست که ابتدا در یک گروه سخت با تیم های کاشان و خوزستان و ارومیه قرار داشت با کسب ۶ امتیاز به مرحله بعد راه یافت و با برد تیم نوشین شهر در در یک شانزدهم مسابقات در مقابل آرمان اصفهان قرار گرفت که با قبول یک شکست از ادامه مسابقات جا ماند .

تیم افشار پلاست مشکین شهر بعد از حذف تمام نماینده های آذربایجان از جمله تیم های سرشناس دبیری تبریز و مس سونگون شمس خوی و آذربایجان ارومیه آخرین تیم آذربایجانی بود که از این دوره از مسابقات حذف شد.

222

تیم پدر خوب اردبیل نماینده دیگر استان هم در گروه خود بدون کب امتیاز حذف گردید.

اعضا تیم فوتسال افشار پلاست مشکین شهر / محمد نجفی – سینا ایمان نژاد (کاپیتان) – وحید یعقوبی – علیرضا میناخانی – یوسف سرباز – مهدی میرزایی – محسن حنیفه زاده – سعید حبیبی – میلاد ایزدی  / سرمربی هاشم افشار – مربی علیرضا اسمعیل اوغلی خیاوی

photo_2016-08-21_19-44-17

علیرضا اسمعیل اوغلی مربی تیم افشار پلاست در گفتگویی با سایت ورزش مشکین اظهار نمود : در اولین تجربه حضور خود در مسابقات کشوری نتیجه خوبی را کسب نمودیم در حالیکه تیم هی مطرح فوتسال کشوری از جمله مس سونگون و دبیری تبریز که تجربه حضور چند ساله را در این مسابقات را دارند قبل از ما حذف شدند چنانچه بازیکنان ما کمی تجربه داشتند و در مقابل تیم اصفهان بعد از اشتباه داوری در یک صحنه ساده اوت به جای رفتن به سوی داور بازی خود را انجام میدادند صعود ما به لیگ برتر قطعی بود .

photo_2016-08-21_20-11-02

وی ادامه داد متاسفانه مسئولین شهرستان حمایت خوبی را از تیم ما بعمل نیاوردند اما ما با قدرت بیشتری به تمرینات خود ادمه خواهیم داد تا سال آینده با تجربه کامل در این مسابقات شرکت کنیم و جواز حضور در لیگ برتر را کسب نماییم.

وی اضافه نمود : تمام بازیکنان ما جز دو بازیکن تهرانی بومی بودند و ما در طول مسابقات اکثرا از بازیکنان بومی خود استفاده نمودیم اما بخاطر شرایط مای با۹ بازیکن در این مسابقات شرکت نمودیم و یکی از حذف ما نداشتن نیمکت ذخیره قوی در طول مسابقات بود.

photo_2016-08-21_20-14-39

درباره ی ورزش مشکین

همچنین ببینید

photo_2017-02-05_03-09-00

مسابقه تنیس روی میز بمناسبت دهه مبارک فجر

مسابقه تنیس روی میز بمناسبت دهه مبارک فجر ورزش مشکین – به مناسبت ایام الله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *